(postřehy o varhanách a varhanní hudbě v plzeňském regionu)

Jak pomoci opravě významných plzeňských varhan?

10. října 2007 v 10:31 |  VARHANY U FRANTIŠKÁNŮ
Tyto stránky, které mapují zajímavé nekomerční aktivity kolem varhan v Plzni a okolí, vznikly na podporu obnovy varhan v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Plzni (u františkánů). Především na tyto varhany jsou zaměřeny zdejší příspěvky. Můžete si přečíst o zvukových možnostech nástroje, prohlédnout fotografie. K vlastní opravě varhan byla připraveny zvláštní stránky www.ovp.estranky.cz (viz odkaz vlevo - Oprava našich varhan). Ve prospěch tohoto projektu jsou organizovány benefiční koncerty, o nichž se lze informovat i na těchto stránkách v rubrice "Hudba v Plzni a okolí".
Jakoukoliv částku, kterou chcete podpořit generální opravu našich vzácných varhan, můžete poukázat na sbírkové konto naší farnosti

číslo účtu : 176 545 151 / 0300 u ČSOB Plzeň
bezhotovostním převodem mezi bankami, vkladem hotovosti u přepážek ČSOB či jiných bank, popř. přímo v kanceláři naší farnosti ve Františkánské ulici (vedle vchodu do kostela).
Na každý příspěvek lze získat potrvzení o daru pro daňové účely (pro firmy i fyzické osoby) - opět v kanceláři naší farnosti.

Děkujeme předem za Vaši spoluúčast a těšíme se společně na zahájení opravy!

Bližší informace o našich varhanách, průběhu opravy a možné spolupráci podá varhaník Ing. Jaroslav Brož (tel. 606 144 455).
 


Aktuální články

Reklama